Rogalikowy zawrót głowy

rogaliki

Uczniowie klasy IV C podjęli się wyzwania przygotowania pysznych rogalików, a efekty ich pracy przeszły wszelkie oczekiwania! Z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem dzieci wzięły udział w warsztatach kulinarnych, które odbyły się w ramach szkolnego kółka „Gotuj z pasją”. Dzieci nie tylko zdobyły praktyczne umiejętności kulinarne, ale również świetnie się bawiły, ucząc się współpracy i dzielenia zespołowym sukcesem. Rogaliki przygotowane przez uczniów były nie tylko smaczne, ale również pyszne.
Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczniom i życzymy im dalszych kulinarnych sukcesów!
                                                                                                                                          Małgorzata Gawlik