Super klocki rozpalają wyobraźnię młodych architektów

klocki

Ogromna radość i kreatywność wśród uczniów wywołała dzisiejsza premiera nowych super klocków „ wafli pastelowych” w świetlicy szkolnej. Dzięki talenciakom świetlica została wzbogacona o nowoczesne elementy do budowy, które zafascynowały zarówno młodszych, jak i starszych uczestników zajęć.
Podczas dzisiejszej sesji klockowej, uczniowie mieli okazję po raz pierwszy skorzystać z nowego zestawu klocków, tworząc z nich niezwykłe konstrukcje. Z każdym połączonym elementem wzrastało zaciekawienie i radość dzieci, które z dumą prezentowały swoje arcydzieła innym kolegom i koleżankom.
Nawiasem mówiąc, nawet starsze, bardziej zużyte klocki znalazły swoje zastosowanie i nowych entuzjastów. Młodzi architekci śmiałym podejściem do tematu udowodnili, że kreatywność nie zna granic, a każdy element może znaleźć swoje miejsce w fascynującym świecie budowy.
Inicjatywa ta nie tylko rozbudziła zmysły artystyczne uczniów, ale także wzbogaciła codzienne zajęcia w świetlicy szkolnej o nową, ekscytującą formę zabawy i nauki. Wszystko wskazuje na to, że te super klocki staną się ulubionym narzędziem rozwoju dla młodych konstruktorów, inspirując ich do dalszych twórczych poszukiwań.
Nauczyciele świetlicy