„Graciarnia” gra!

GRACIARNIALISTOPADW tygodniu odbyło się już kolejne spotkanie w Szkolnym Klubie Gier Planszowych, na które przyszło znów bardzo dużo chętnych. Nasi klubowicze coraz częściej sięgają po trudniejsze tytuły i opiekunowie chyba będą musieli rozciągnąć czas, bo szybkie popołudnie to już naprawdę za mało! Tym niemniej – młodsi gracze ciągle uwielbiają szybkie i integracyjne tytuły, takie jak #sen od #naszaksięgarnia czy #władcapierścieni od #foxgames. Zawsze też jest w obiegu jakaś ciekawa imprezówka – tak jak tym razem na stoły wskoczyła #telepatia od #albi i cała grupa świetnie się przy niej bawiła – aż prawie zabrakło bloczków. Tym razem też nauczyliśmy się grać w klasyczny i unikatowy dzisiaj Kazaam – dzieciaki mogły wczuć się w role średniowiecznych alchemików i próbować powołać do życia swoje własne homunkulusy. Oprócz tego - być może przyszli stratedzy - rozwijali wojnę o dominację w basenie Morza Śródziemnego grając ponownie w dłuuugi tytuł Conquest of the Empire. Czas dosłownie nam uciekł.