Zabawa Andrzejkowa przedszkolaków

andrzejkiOPOdkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody obchodzili w dzisiejszym dniu Andrzejki . W ramach świętowania tego dnia dzieci wzięły udział w przeróżnych grach i zabawach zespołowych. Po wróżeniu z magicznej kuli, odgadywaniu kształtów z lanego wosku , przyszedł czas na wspólne zabawy na sali gimnastycznej. Tegorocznej zabawie andrzejkowej przewodniczył pan Eryk Fido z zespołu Vivo, który wspaniale poprowadził tańce do muzyki z repertuaru dziecięcego. Radości nie było końca, gdy oczy naszych podopiecznych ujrzały bańki mydlane oraz sztuczny śnieg. W chwili przerwy przedszkolaki miały okazję skosztować poczęstunku, który wcześniej przygotowali dla nich rodzice. Na zakończenie dzisiejszego dnia każdy otrzymał własnoręcznie przygotowany, również przez rodziców, mały upominek z wróżbą.