^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Sukces chłopców w Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym!

IgrzyskaMlodziezy

W dniu 9 listopada2023 roku w Oleśnie odbyły się powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców.Naszą szkołę reprezentowali Paweł Monkiewicz i Dawid Szpotan. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym. Nasz drużyna zaprezentowała wysoki poziom oraz wielkie zaangażowanie i z dużą przewagą wygrała wszystkie mecze zajmując I miejsce w turnieju. We wszystkich rozegranych meczach chłopcy nie stracili ani jednego punktu.
Gratulujemy!
Zbigniew Soja
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.