Nadchodzą Nowe Przesyłki Pełne Radości za Talenciaki

TALENCIAKI2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że tegoroczna akcja Lidla była dla naszej szkoły wyjątkowa. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się nie tylko doświadczyć niezwykłych emocji, ale także wzbogacić warsztat pracy. Wymiana „talenciaków” na nagrody była nie tylko źródłem radości dla naszej świetlicowej społeczności, ale także sposobem na pokazanie, jak ważne jest wspieranie kreatywności i pasji naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji, zaangażowanie i entuzjazm, który wprowadziliście do naszej szkoły. Wspólnie pokazaliśmy, że nasze dzieci zasługują na uznanie i nagrody. Ale to nie koniec!
Kolejne przesyłki są przed nami, a my już nie możemy się doczekać, co przyniosą.
Serdecznie dziękujemy i już teraz czekamy na kolejne edycje, które z pewnością przyniosą jeszcze więcej radości i sukcesów.