^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Dziennik elektroniczny

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Talenciaki w Akcji - Kolejna Przesyłka Gry Planszowe Wzbogaciła Świetlicę Szkoły!

Talenciaki23

Mamy ogromną radość przekazać Wam wspaniałą wiadomość – do szkoły dotarła kolejna przesyłka za Talenciaki! Cieszymy się niezmiernie, że świetlica naszej szkoły wzbogaciła się o nowe, atrakcyjne pomoce, które z pewnością umilą czas naszym uczniom.
Tym razem otrzymaliśmy gry planszowe, które są niezwykle lubiane przez dzieci. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności społecznych, logicznego myślenia i wspólnego spędzania czasu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom, którzy chętnie dołączyli do akcji zbierania Talenciaków. Aktualnie trwają wymiany Talenciaków na zasłużone nagrody, a my nie możemy doczekać się kolejnych przesyłek.
Jeszcze raz ogromne dzięki! Bez Was nasza szkoła nie byłaby tym samym miejscem. Dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc i serdeczność.
                                                                                                                                    Nauczyciele świetlicy
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.