Sukces naszych uczniów w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej

igrzyska

W dniu 27.10.2023 na hali w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej klas IV-VI. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn: Szczucin, Borki, Olesno, Luszowice, Mędrzechów, Gręboszów, Bolesław, SP nr 3 Dąbrowa Tarnowska, SP nr 2 Dąbrowa Tarnowska.
Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. Nasza szkoła spotkała się w półfinale ze szkołą z Olesna - wynik meczu 1:1 w dogrywkce gramy do złotej bramki. Po kapitalnym strzale na bramkę przez Fabiana Piotrowicza nasza szkoła wygrywa i trafia do finału pokonując SP z Mędrzechowa 2:1!!! Awansowaliśmy do zawodow REJONOWYCH!!!!
Skład drużyny: Migrała Filip, Jaworski Piotr, Sznajder Oliwier, Osak Krystian, Piotrowicz Fabian, Nguyen Gabriel, Kazek Maksymilian, Sambor Sebastian, Bil Szymon,
                                                                                                       Gratulacje dla całej drużyny!
Paweł Pisarski