Zajęcia muzyczne pod hasłem „Zabłyśnij odblaskiem”

bezpieczenstwoŚwietlica szkolna rozpoczęła cykl zajęć muzycznych promujących bezpieczeństwo odblaskowe pod hasłem „Zabłyśnij odblaskiem”. Celem tych zajęć jest nie tylko przekazanie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na drodze, ale także uczynienie tego procesu przyjemnym i łatwym do zapamiętania. Muzyka, z jej zdolnością do przyciągania uwagi i wpadania w ucho, stanowi doskonałe narzędzie w osiągnięciu tego celu.

W ramach tego cyklu zajęć uczestnicy będą komponować i śpiewać piosenki, które przekazują zasady bezpieczeństwa na drodze w sposób wesoły i zabawny. Dzięki temu nie tylko zdobywają wiedzę na temat odblaskowości, ale także angażują się w proces tworzenia czegoś wyjątkowego i edukacyjnego.
Świetlica szkolna wierzy, że poprzez promowanie bezpieczeństwa odblaskowego za pomocą muzyki, uczniowie staną się bardziej świadomi i gotowi do odpowiedzialnych zachowań na drodze.
 Nauczyciele świetlicy