ALE KOSMOS! - RAPORT Z KOLEJNYCH DZIAŁAŃ

alekosmos2W związku z pracami nad realizacją projektu ALE KOSMOS! i grą planszową o Mikołaju Koperniku – naszym patronie, przekazujemy ciąg dalszy relacji z tego projektu. Opiekunowie Szkolnego Klubu Gier Planszowych wraz z zaangażowanymi rodzicami i uczniami między innymi z klas V c oraz VII c, powoli kończą grafiki planszy, aby do końca roku kalendarzowego skończyć prace nad kolejnymi elementami gry. Prezentujemy dziś niemalże gotową już planszę. Dla przypomnienia: plansza wg projektu nauczyciela została wykonana przez profesjonalnego grafika komputerowego. Kolorami wypełnia przy pomocy specjalnego programu komputerowego jeden z zaangażowanych w projekt rodziców – pan Łukasz Bociek wraz z synem Igorem z klasy 7c. Jesteśmy coraz bliżej końca!