Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w Sztafetowych biegach przełajowych

igrzyska23

26 września na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w Sztafetowych biegach przełajowych.
Nasi młodzi sportowcy ambitnie walczyli o jak najlepsze miejsca zdobywając 3 medal drużynowo.
Najlepiej zaprezentowały się dziewczęta młodsze, które okazały się najlepsze w swojej kategorii. Skład zwycięskiej drużyny: Maja Sternal, Maja Bartoń, Hanna Zawiślak, Magdalena Łabuz, Oliwia Januś, Weronika Bańbor.
II miejsce zdobyli chłopcy młodsi oraz chłopcy starsi, którzy biegali w następujących składach:
młodsi: Szymon Bil, Piotr Jaworski, Wiktor Burzawa, Sebastian Sambor, Krystian Osak, Sebastian Żołądź
starsi: Mikołaj Stankiewicz, Paweł Monkiewicz, Tymon Kowal, Dawid Szpotan, Marcel Motyka, Karol Łużecki.
Gratulujemy!!!