„Jabłko czy Cytrynka”

jabloczycytrynkZ ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły kontynuują swoją wieloletnią akcję związaną z bezpieczeństwem drogowym pod hasłem „Jabłko czy Cytrynka”. Jest to inicjatywa, która ma na celu promowanie właściwego zachowania na drodze oraz nagradzanie kierowców i pasażerów za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. i i W ramach tej akcji, uczniowie przyznają „Jabłuszka” za prawidłową jazdę odpowiednie zachowanie na drodze oraz za dopełnienie obowiązków kierowcy pasażera. Jest to symboliczny gest docenienia i zachęty do kontynuowania właściwego postępowania na drodze. Natomiast jeśli ktoś popełni niewielkie uchybienie drogowe, otrzymuje „Cytrynkę” do zjedzenia. Ta zabawna i nieszkodliwa kara ma na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego, że nawet drobne błędy mogą mieć konsekwencje. Cieszymy się ogromnie z faktu, że nasza szkoła od lat zdobywa tytuł „Najlepszej Szkoły w Powiecie” w Małopolskim Konkursie „Odblaskowa Szkoła”. Ten prestiżowy tytuł jest dowodem naszego zaangażowania w promocję bezpieczeństwa na drodze, co pozostaje jednym z naszych priorytetów. Nie możemy także zapomnieć o naszej dyrektor, Pani Annie Fido, która zawsze wspiera nasze działania związane z bezpieczeństwem. Jej wsparcie i zaangażowanie są nieocenione. Chcielibyśmy podkreślić, jak ważne jest kontynuowanie tej akcji. Nie moglibyśmy przeprowadzać jej skutecznie bez obecności policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Ich udział w naszej inicjatywie jest nieoceniony i przyczynia się do podniesienia świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Jesteśmy przekonani, że poprzez nasze działania możemy wspólnie przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do naszej akcji i za wsparcie, które otrzymujemy od naszej społeczności. Dodatkowo, chcielibyśmy podziękować Panu Tomaszowi Tarczoń za hojne wsparcie naszej inicjatywy. To dzięki jego zaangażowaniu i wsparciu owoce, które wręczamy w ramach naszego działania, mogły zostać przekazane kierowcom i pasażerom. Jego wkład jest nieoceniony i przyczynił się do sukcesu naszej akcji. Dziękujemy! Razem możemy osiągnąć wiele i sprawić, że nasze drogi staną się bardziej bezpieczne dla wszystkich. Dlatego kontynuujemy naszą akcję „Jabłko czy Cytrynka” z determinacją i zaangażowaniem. Dziękujemy i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w naszych działaniach na rzecz bezpieczeństwa drogowego.

M.Gawlik, P.Mikos, A.Soja