Nauka Pierwszej Pomocy: Klasa I c Gotowa na Ratunek

minikonkurs1c

Klasa I c brała czynny udział w zdobywaniu kluczowych umiejętności dotyczących udzielania pomocy. To niezwykle ważne wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Koordynatorami BRD w celu zapewnienia naszym uczniom niezbędnej wiedzy i kompetencji. Uczniowie z klasy I c wykazali się doskonałymi umiejętnościami podczas praktycznych zajęć i zadań, co dowodzi, że teraz są one lepiej przygotowane do udzielania pomocy innym w sytuacjach kryzysowych.
To nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa w naszej szkole, ale także przyczynia się do rozwoju odpowiedzialności i gotowości do pomocy bliźnim. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i przekonani, że zdobyta wiedza okaże się nieoceniona w przyszłości.
M.Gawlik, A.Soja