Ogromne brawa dla naszych Uczniów! Na 21 uczniów z całej gminy, aż 11 z naszej szkoły otrzymało stypendium!

stypendysci

30 czerwca 2023 w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Stypendium było przyznawane za osiągnięcia uzyskane w roku szkolnym 2022/2023. W uroczystym wręczeniu stypendiów udział wzięli Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Zastępca Burmistrza Stanisław Ryczek, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Marta Chrabąszcz, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Dorota Długoń, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej Dariusz Węglowski, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Małgorzata Wódka oraz rodzice stypendystów. Burmistrz wyraził słowa uznania dla osiągnięć stypendystów, ich talentu i pracy. Pogratulował także rodzicom. W bieżącym roku stypendium otrzymało 21 uczniów. Uczniowie uzyskali tytuły laureata małopolskich konkursów przedmiotowych i tematycznych, finalisty małopolskich konkursów przedmiotowych, I-III miejsca w Mistrzostwach Polski w zawodach sportowych, I-III miejsca w ogólnopolskich konkursach wiedzy, sportowych, plastycznych, tanecznych. Wśród stypendystów byli uczniowie, którzy spełniali dwukrotnie jeden warunek lub dwa warunki jednocześnie.
Stypendium Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej otrzymali:
1. Twardy Karol Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
2. Szostok Christian Szkoła Podstawowa Nr 2w Dąbrowie Tarnowskiej
3. Stankiewicz Mikołaj Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
4. Głowacz Jonasz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
5. Burzawa Wiktor Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
6. Seremet Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
7. Krawczyk Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
8. Stawosz Szymon Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
9. Lewandowska Emilia Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
10. Stec Adam Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
11. Sternal Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.