„Akcja Bezpieczeństwo” - przesyłka z dyplomami i upominkami z konkursu

akcjabezpieczenstwoW dniu zakończenia roku szkolnego, do naszej szkoły dotarła wyjątkowa przesyłka. Była to paczka zawierająca dyplomy i upominki dla uczniów klasy IV a. Okazało się, że to nagrody w ramach konkursu „Akcja Bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego, w ramach projektu Kampania Kolejowa ABC II. To niezwykłe wyróżnienie jest efektem zaangażowania klasy IV a w promowanie bezpieczeństwa wśród pasażerów kolejowych. Nagrody, które otrzymaliśmy, będą czekać na naszych uczniów do kolejnego roku szkolnego. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i gratulujemy im osiągnięcia w konkursie „Akcja Bezpieczeństwa”. To dowód na to, że ich praca i zaangażowanie przynoszą widoczne rezultaty. Czekając na kolejny rok szkolny, będziemy kontynuować nasze działania na rzecz bezpieczeństwa w podróżach kolejowych i dążyć do jeszcze lepszych rezultatów. Mamy nadzieję, że nasze osiągnięcia staną się inspiracją dla innych uczniów i przyczynią się do jeszcze większej świadomości w zakresie bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.
M. Gawlik