Certyfikat za udział w programie „Akademia Bezpiecznego Puchatka”!

certyfikatpuchatka

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat za udział w programie „Akademia Bezpiecznego Puchatka"’. Ten prestiżowy certyfikat jest potwierdzeniem naszych działań na rzecz edukacji i promocji bezpieczeństwa wśród uczniów klas I.
Dzięki zaangażowaniu naszych wychowawców klas I i koordynacji pani Małgorzaty Gawlik, udało nam się skutecznie zrealizować program, przeprowadzając zajęcia związane z tematyką bezpieczeństwa w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Wykorzystując otrzymane materiały merytoryczne, pomoce dydaktyczne, filmy edukacyjne oraz karty pracy, przekazaliśmy uczniom niezbędną wiedzę i umiejętności, które pomogą im unikać potencjalnych zagrożeń.
Po zakończeniu zajęć, nasi uczniowie mieli możliwość weryfikacji swojej wiedzy poprzez rozwiązanie Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Dzięki temu mogli sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć dodatkowe informacje na temat bezpieczeństwa.
Otrzymanie Certyfikatu jest dla naszej szkoły ważnym wyróżnieniem, które świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie w realizacji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka"”. To także dowód na nasze zobowiązanie w zapewnianiu bezpiecznego i odpowiedzialnego środowiska dla naszych uczniów.
Jesteśmy dumni z osiągnięcia tego certyfikatu i przekonani, że nasze wysiłki w zakresie edukacji związanej z bezpieczeństwem dzieci przyniosły wymierne korzyści. Kontynuujemy naszą pracę, aby w dalszym ciągu rozwijać świadomość i umiejętności naszych uczniów w zakresie bezpieczeństwa.