Powiatowe zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym

zawody0623

Na zakończenie zmagań sportowych w roku szkolnym 2022/2023 odbyły się powiatowe zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Bardzo dobrze (zresztą jak w całym roku szkolnym zaprezentowali się nasi młodzi sportowcy. W trójboju uczniowie zmierzyli się w trzech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Natomiast w czwórboju dodatkowo bieg na 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców. W klasyfikacji końcowej czwórboju zajęliśmy I miejsce wśród dziewcząt jak i chłopców, natomiast w trójboju I miejsce zajęła ekipa dziewcząt, a chłopcy uplasowali się na II pozycji.

Gratulujemy!!!

Składy drużyn:

Trójbój dziewcząt: Oliwia Januś, Lena Fido, Katarzyna Piasecka, Patrycja Kądzielawa, Natalia Buśko.

Trójbój chłopców: Fabian Piotrowicz, Gabriel Nguyen, Jakub Moździerz, Kacper Ryczek.

Czwórbój dziewcząt: Gabriela Czupryna, Maja Sternal, Maja Cielczyk, Magdalena Bochenek, Magdalena Łabno, Emilia Mosio, Julia Tumanowicz, Izabela Żurek.

Czwórbój chłopców: Marcel Motyka, Dawid Szpotan, Tymon Kowal, Piotr Jaworski, Sebastian Żołądź.