Sukces Wiktora w Mistrzostwach Polski Muay Thai dla dzieci i kadetów

Wiktor Muay ThaiW miniony weekend, tj. 17 czerwca 2023 r. w Żarach odbyły się Mistrzostwa Polski Muay Thai Dzieci i Kadetów, których organizatorem był Żarski Klub Sportów Walki. W mistrzostwach brał udział uczeń klasy 4c - Wiktor Burzawa, podopieczny byłego trenera kadry narodowej Rafała Króla z Tarnowskiego Klubu ThaiGym Tarnów. Wiktor startował w kategorii wiekowej 10-11 lat i wagowej do 30 kg. Wiktor krzyżował rękawice w 3 - rundowym pojedynku z zawodnikiem z klubu Klincz Kielce. Nasz uczeń już na początku walki zdobył przewagę nad konkurentem. W kolejnych rundach zaprezentował bardzo szeroki wachlarz swoich umiejętności oraz znakomitą formę, zdobywając tytuł Mistrza Polski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!