Czwartoklasiści otrzymują karty rowerowe

kartarowerowa2023

W naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową dla czwartoklasistów naszej szkoły. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczniowie z powodzeniem zaliczyli egzamin, co świadczy o ich doskonałej znajomości zasad ruchu drogowego i umiejętnościach bezpiecznej jazdy na rowerze. Egzamin składał się z dwóch części: testu teoretycznego oraz egzaminu praktycznego. W testach teoretycznych uczniowie musieli udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące znaków drogowych, zasad pierwszeństwa, sytuacji na drodze itp. Ich wiedza była imponująca, a wyniki testu potwierdziły, że są świetnie zaznajomieni z przepisami ruchu drogowego. W części praktycznej egzaminu uczniowie musieli zaprezentować umiejętności jazdy na rowerze. Wykazali się doskonałą kontrolą nad rowerem, umiejętnością sygnalizowania manewrów, utrzymaniem równowagi oraz przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. Przejechali przez trasę egzaminacyjną bez żadnych problemów, co dowodzi, że są gotowi do samodzielnych przejażdżek rowerowych. Karta rowerowa, którą otrzymali nasi uczniowie, jest ważnym dokumentem potwierdzającym ich umiejętności i świadomość odpowiedzialnego zachowania na drodze. Przypominamy uczniom, że posiadanie karty rowerowej to nie tylko zaszczyt, ale również zobowiązanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy ich do bycia wzorem dla innych rowerzystów i dołączenia do grona odpowiedzialnych użytkowników dróg. Gratulujemy naszym czwartoklasistom zdania egzaminu na kartę rowerową i życzymy im wielu udanych i bezpiecznych przejażdżek. Pamiętajcie, że jazda na rowerze to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale również szansa na ciekawe podróże i odkrywanie nowych miejsc. Bądźcie bezpieczni i cieszcie się swoją przygodą na dwóch kółkach!