Powitanie lata – ostatnie spotkanie integracyjne uczniów i rodziców 8d!

Powitanie lata

W Boże Ciało niedługo po procesji z inicjatywy rodziców udało się zorganizować klasowego grilla 8d. Było wszystko: pyszne kiełbaski, pieczone ziemniaki, mnóstwo przysmaków, dużo radości, wspomnienia ośmiu lat nauki, wywiadówek, wspólnych przedsięwzięć, dobrych, lepszych i jeszcze lepszych dni oraz opowieści na temat planów na przyszłość. Symbolem relacji, wspólnie spędzanego czasu i współpracy na linii >> wychowawcy – uczniowie – rodzice<< stał się tort zrobiony specjalnie na tę okazję: od wychowawcy dla wychowanków.
W bardzo przyjemnej atmosferze wszyscy spędzili całe popołudnie i wieczór przy dobrej zabawie. Jedynym cieniem była świadomość, że jest to ostatnie takie świętowanie lata w tym gronie, jednak wiadomo, że czas biegnie nieubłaganie i cytując klasyka: „coś się kończy – coś się zaczyna”. Długo będziemy wspominać to spotkanie! Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, a zwłaszcza Państwu Band za udostępnienie ogrodu, a potem garażu po tradycyjnym ataku deszczowej aury, która w niczym nikomu nie przeszkadzała…