Świetlicowy konkurs recytatorski pełen wyzwań językowych

strasznysensaszy

W świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs recytatorski na bezbłędne przeczytanie na głos wiersza o przygodach leśniczego z Leś „ś, sz, r, l”. W składzie jury zasiadła wicedyrektor Małgorzata Wódka, która niezmiernie zachwyciła się doskonałym czytaniem świetlików. Świetliki świetnie poradziły sobie z tym wyzwaniem, przekonując wszystkich swoimi umiejętnościami, zarówno w poprawnej wymowie, jak i w interpretacji wiersza. W nagrodę za ich wysiłek, otrzymały drobne upominki, które mogły wybrać sobie z kosza rozmaitości. Ten konkurs nie tylko dostarczył świetlikom świetnej zabawy, ale również stanowił doskonałą okazję do nauki i doskonalenia umiejętności recytatorskich.
M. Gawlik, J. Wróbel