Świetlicowy Zespół „Gwiazdeczki” zdobywa pierwsze miejsce w I Gminnym Konkursie Muzycznym „Tobie Mamo”

gwazdeczki tobie mamoWspaniałe wieści! Świetlicowy Zespół „Gwiazdeczki” odniósł ogromne zwycięstwo w I Gminnym Konkursie Muzycznym „Tobie Mamo”, który odbył się 18 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie. W konkursie wzięło udział blisko 100 uczestników ze szkół podstawowych z całej gminy, którzy zaprezentowali solowe występy wokalne, występy zespołowe i duety. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że nasz świetlicowy zespół zajął pierwsze miejsce w kategorii świetlic szkolnych. To naprawdę imponujące osiągnięcie! Skład zespołu „Gwiazdeczki” obejmuje Aleksandrę Borek, Gabrielę Borek, Izabelę Kułagę z klasy 2a, a także Maję Frączek, Paulinę Pikul i Alinę Soję z klasy 2b. Talent i ciężka praca dziewczynek zaowocowały wspaniałym występem, który zrobił duże wrażenie na jury konkursowym. Chcielibyśmy również podkreślić, że Jury Konkursowe doceniło nasze występy i przyznało nagrodę specjalną. To niezwykłe wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim! Wasza praca naprawdę się opłaciła, a wasze umiejętności muzyczne przyniosły nie tylko satysfakcję, ale także oszałamiający sukces. Jesteśmy bardzo dumni z waszych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości. Niech Wasza pasja do muzyki nadal rośnie, a ta wygrana będzie kolejnym kamieniem milowym na waszej muzycznej drodze. Gratulacje jeszcze raz!

E. Więcek, M. Gawlik