Sukces naszych uczniów w I Gminnym Konkursie Muzycznym "Tobie Mamo"

Tobie Mamo

18 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie odbył się I Gminny Konkurs Muzyczny pod hasłem "Tobie Mamo". W popisach wokalnych solowych, zespołowych i duetach wystąpiło blisko 100 uczestników z gminnych szkół podstawowych.
Wyniki uczniów SP 2 przedstawiają się następująco:
W kategorii soliści kl. I - II, Klara Bociek z klasy 1 b zajęła II miejsce. Uczennicę do występu przygotowala Pani Renata Klimek. W tej samej kategorii wiekowej, Zespół "Promyczki" z kl. 2 b w składzie: Wiktoria Rej, Aleksandra Boryczka, Agata Garncarz, Hanna Szymczyk, Julia Kiełbasa, Wiktor Socha, Szymon Osak, Kamil Dupońka, Dawid Miś i Adam Bartoń zajął l miejsce. Uczniów przygotowała Pani Ewa Więcek.
W kolejnej kategorii kl. III - IV, również mamy sukces, ponieważ duet z kl. 3 b, Oliwia Uberman i Maria Osika wyśpiewały II miejsce. Dziewczynki przygotowała Pani Renata Nadolska. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.
Ewa Więcek