Świat oczami młodych - konkurs na ekomural

murale

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie "Świat oczami młodych" organizowanym przez Fundację BOŚ. Zadanie konkursowe polegało na wyborze ściany, na której powstanie mural i przygotowaniu od 1 do 3 projektów murali, które mogą zostać zrealizowane na wskazanej ścianie. Tematyka prac powinna ściśle wiązać się z tematyką zagrożonych gatunków roślin, grzybów i zwierząt w Polsce. Pięć najlepszych projektów otrzyma dofinansowanie w wysokości do 15 tys. zł na ich realizację. W tym roku na konkurs nadesłano ponad 400 prac. Autorami projektów wysłanych przez naszą szkołę są uczniowie klas ósmych: Emilia Lewandowska (8a) i Michał Skrzyniarz (8e). Komputerową wizualizację prac wykonała Emilia Lewandowska. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 31 maja. Trzymamy kciuki!