Wycieczka klas szóstych do Warszawy

wycieczkadoWarszawykl62023W dniach 11-12 maja 2023 r. klasy 6a, 6b i 6c wzięły udział w wycieczce do Warszawy. W stolicy uczniowie zwiedzili m.in. ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Zamek Królewski oraz Stadion Narodowy, który wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Szóstoklasiści spacerowali również po Starym Mieście, zobaczyli Kolumnę Zygmunta, pomnik Syrenki Warszawskiej, zabytkowe kamienice, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, na koniec zaś mieli możliwość podziwiać panoramę miasta z Tarasu Widokowego, znajdującego się na trzydziestym piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: p. Kamil Banaś, p. Justyna Bieś, p. Ewa Kmieć oraz p. Małgorzata Wódka i p. Tomasz Łabędź.