Finał Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

TurniejBezpieczeństwa

Dnia 9 maja drużyna naszej szkoły w składzie: Maja Sternal 5a, Oliwia Januś 4a, Jakub Mączka 5b i Kacper Ryczek 4a reprezentowała powiat dąbrowski w Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Mikluszowicach. W gronie 21 najlepszych drużyn w województwie (mistrzowie powiatów) zajęliśmy bardzo wysokie VI miejsce będą w wielu konkurencjach najlepszymi uczestnikami! Test wiedzy i skrzyżowania najlepiej napisali Oliwia i Kacper, natomiast Maja i Kuba lepiej poradzili sobie w konkurencjach sprawnościowych. Dziękujemy bardzo naszej Pani Higienistce, Pani Agacie, która udzieliła cennych uwag i rad z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz naszej uczennicy Marcelinie Kogut z klasy 7b, która przez cały okres przygotowań pomagała całej drużynie.
Serdecznie gratulujemy!
Andrzej Soja