Uroczysta akademia z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

akademia3.majaW piątek, 28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Wiesław Krajewski – poseł na Sejm RP, Pan Stanisław Ryczek – Zastępca Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej, Pan Mieczysław Śliski – wiceprezes tarnowskiego Stowarzyszenia Rodzin Ofiar Katyńskich oraz Pani Anna Mikos – Sekretarz Powiatu Dąbrowskiego. W krótkim montażu słowno-muzycznym, wzbogaconym prezentacją multimedialną, uczniowie przypomnieli, jakie znaczenie dla Polaków miało uchwalenie konstytucji oraz podkreślili, czym dzisiaj dla nas powinna być Ojczyzna i patriotyzm. Akademia została przygotowana przez Panią Ewę Kmieć i Panią Justynę Bieś, o oprawę muzyczną zadbał Pan Kamil Banaś.