Podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

Karol T

21 kwietnia w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty, w czasie którego wręczano zaświadczenia laureatom.
Jest nam bardzo miło poinformować, że wśród tegorocznych laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły - KAROL TWARDY (8e). Karolowi należą się szczególne słowa uznania, ponieważ zdobył ten prestiżowy tytuł aż z dwóch konkursów: biologicznego i chemicznego.
Kuratoryjne konkursy przedmiotowe mają bardzo dużą rangę. Tytuł laureata otwiera drogę do najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce. Żeby go zdobyć trzeba jednak przejść aż trzy etapy- rozpoczynając od pierwszego szkolnego, a kończąc na trzecim - wojewódzkim, który odbywa się w Krakowie, a do którego trafiają tylko najlepsi uczniowie.
Karolowi w przygotowaniach do konkursów pomagały panie Dorota Wielgus i Elżbieta Marciniak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja z uroczystości zamieszczona na stronie MKO