I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dnia 20 kwietnia w Szkole Podstawowej w Oleśnie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju BRD.
Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły zdobyła I miejsce i będzie reprezentować powiat dąbrowski na zawodach wojewódzkich 9 maja w Mikluszowicach (powiat bocheński). Reprezentacja „dwójki” w składzie: Maja Sternal 5a, Jakub Mączka 5b, Oliwia Januś 4a, Kacper Ryczek 4a, okazała się najlepsza w teście wiedzy, skrzyżowań i na torze przeszkód! Ponadto indywidualnie ze wszystkich uczestników Turnieju najlepsza okazała się uczennica naszej szkoły Maja Sternal, która najlepiej napisała testy teoretyczne oraz była bezbłędna na torze przeszkód. Wszyscy nasi uczniowie otrzymali smartwatche, a Maja dodatkowo odjechała pięknym rowerem górskim!
Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!
Opiekun Drużyny Andrzej Soja