Powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców13 kwietnia na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbywały się powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe: kl. III-IV, kl. V-VI, kl. VII-VIII.

Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze naszej szkoły zdobywając medale prawie we wszystkich grupach.
I m drużynowo zdobyli chłopcy z kl. V-VI w składzie: Dawid Szpotan, Tymon Kowal, Szymon Bil, Piotr Jaworski, Krystian Osak, Sebastian Sambor.
I m zdobyli również chłopcy z kl. VII-VIII w składzie: Kacper Surowiec, Paweł Surowiec, Ignacy Motyka, Jakub Derus, Maksymilian Bil, Bartosz Stawasz, Dawid Szado.
II m dobyły dziewczynki z kl. III-IV w składzie: Hanna Zawiślak, Lena Loraj, Natasza Prorok, Katarzyna Piasecka, Patrycja Kądzielawa.
II m wywalczyli chłopcy z kl. III-IV w składzie: Fabian Piotrowicz, Kacper Ryczek, Wiktor Węgiel, Oliwier Sznajder, Maksymilian Kazek, Gabriel Nguyen, Kacper Ptak.
II miejsce zdobyły też najstarsze dziewczęta z kl. VII-VIII w składzie: Justyna Rokocz, Marcelina Kogut, Julia Kolarczyk, Adriana Kopała, Milena Lizak, Wiktoria Tobjasz.
Gratulujemy!!