„Świetliki przekazują życzenia i stroiki pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy”

zyczenia sieradza

Świetliki z wielką radością przekazały swoje życzenia wraz ze stroikami pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy. Bardzo ważne jest dla nas, aby pamiętać o osobach samotnych, szczególnie w takich okolicznościach jak Święta. Mamy nadzieję, że choć w ten sposób udało nam się wywołać uśmiech na ich twarzach i wnieść trochę radości do ich życia.
Chcielibyśmy również podziękować Fabianowi Piotrowiczowi, zwycięzcy Gminnego Konkursu Wielkanocnego, który przekazał swoją piękną pracę "Wielkanocny koszyk". Życzymy, aby przekazane przez nas życzenia i stroiki stały się symbolem nadziei i miłości dla wszystkich mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy.