„Świetliki wykonują kartki świąteczne i stroiki dla pensjonariuszy ZOL w Dąbrowie Tarnowskiej”

swietliki dlazolu

Świetliki postanowiły zrobić coś miłego dla mieszkańców pobliskiego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. W ramach akcji charytatywnej z okazji Wielkanocy, dzieciaki wykonali piękne kartki świąteczne, które zostały ozdobione uroczymi ozdobami wielkanocnymi.
Kartki wraz ze stroikiem wielkanocnym zostały przekazane pensjonariuszom ZOL w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z życzeniami zdrowia i radości z okazji świąt Wielkanocnych. To niewielki gest, który jednak może sprawić wiele radości osobom, które często czują się samotne i zapomniane.
Świetliki z Dąbrowy Tarnowskiej pokazują, że nawet najmniejsze działania mogą przynieść wiele pozytywnych emocji i pomóc innym. Możemy się od nich wiele nauczyć i naśladować ich przykład.
M.Gawlik, E.Więcek