Zawodowa gala Muay Thai "MTO FIGHT NIGHT

wygranaklasa4

31.03.2023r w czeskim Ołomuńcu odbyła się zawodowa gala Muay Thai "MTO FIGHT NIGHT". Na gali nasz kraj reprezentowała zawodniczka z Rybnika, 24letnia Dominika Filec (zawodowa miedzynarodowa mistrzyni Czech) oraz dwóch uczniów naszej szkoły Zuzanna Seremet uczennica klasy 5a oraz Wiktor Burzawa uczeń klasy 4c - podopieczni trenera Rafała Króla z Klubu Thai Gym Tarnów.
Zuza rywalizowała z Michaelą Dostalovą z Czech w kategorii do 40 kg. Obie zawodniczki narzuciły bardzo duże tempo walki. W każdej rundzie zadawały mocne i liczne kopnięcia, które dominowały w pojedynku. Zuza minimalnie przegrała w finale z zawodniczką z Czech, zajmując tym samym drugie miejsce w całym pojedynku. To już kolejny tak dobry występ naszej uczennicy.
Wiktor, który ma już za sobą kilka zwycięstw na polskiej arenie dobrą passę zabrał ze sobą do naszych sąsiadów i w 3 rundowym pojedynku zdominował zawodnika z Czech Richarda Frysaka. Wiktor (-30kg) zaprezentował determinację, serce do walki oraz dużą przekrojowość technik Muay Thai.
Brawa dla naszych najmłodszych dzielnych sportowców.