Uczniowie klasy 3a i 3b zwiedzili wystawę przygotowaną w Miejskiej Bibliotece Publicznej- Nagroda należy do ...

wystawanagrodanalezydo

22.03 uczniowie klasy 3a i 31.03 uczniowie klasy 3b zwiedzili wystawę przygotowaną w Miejskiej Bibliotece Publicznej- Nagroda należy do ... Wystawa składa się z kilku makiet, prezentujących nagrody literackie i edytorskie oraz nagrodzone książki lub wydawnictwa. Prezentacje są bardzo kolorowe, pomysłowe, wykonane w rozmaity sposób z zastosowaniem techniki pop up. Wśród nich jest też prezentacja wykonana przez uczniów klasy 3a.
Wystawa jest bardzo ciekawa i zachęcająca do przeczytania prezentowanych książek. Polecamy zwiedzenie tej wystawy. Warto!
R.Nadolska, M.Panek-Sojka