kreatywnezajeciaKreatywne zajęcia dla dzieci w naszej szkole: warsztaty z regionalizmu, szydełkowanie i robienie na drutach.Za nami kolejne udane warsztaty z regionalizmu. Podczas zajęć powstały piękne kwiatki do palm wielkanocnych, które ozdobią naszą szkołę w czasie świąt.W tym samym czasie odbywały się również zajęcia z szydełkowania i robienia na drutach, na które zgłosiło się wielu chętnych. Cieszy nas fakt, że wśród naszych uczniów nie brakuje osób zainteresowanych działaniami kreatywnymi, które pozwalają na rozwijanie umiejętności manualnych oraz pobudzają wyobraźnię.Dzięki naszej szkole, dzieci mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także poznawania nowych technik i sposobów tworzenia. Spotkania takie jak te, są doskonałą okazją do integracji i miłego spędzenia czasu w gronie rówieśników.

D.Pikul, M.Gawlik