Podsumowanie akcji Wielkopostnej „Kilo”

kilo2023W ostatni piątek Szkolne Koło Wolontariatu na czele
z p. Małgorzatą Gawlik zakończyło doroczną zbiórkę w ramach Wielkopostnej Akcji Kilo. Każda klasa starała się w ciągu ostatniego tygodnia zapełnić paczki, które zostały przekazane najbardziej potrzebującym.

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele z SP2 jak zwykle nie zawiedli!
Zebraliśmy produkty spożywcze wraz ze środami chemicznymi. Tę wielką ilość darów przewieźliśmy już do Parafialnego Zespołu Caritas przy Kościele, gdzie została podzielona i przekazana potrzebującym, co z pewnością sprawi, że Święta Wielkanocne będą dla nich czasem przeżytym godnie i spokojnie. Dziękujemy wszystkim za pamięć, zaangażowanie i ofiarność. To już kolejne dobro, jakiego udało się nam wspólnie dokonać przed najbliższymi Świętami.

M.Gawlik, J.Wajda, Wychowawcy klas 1-8