Nauka szycia na maszynie - #Laboratoria Przyszłości.

szycieW piątkowe popołudnie odbyło się kolejne spotkanie, na którym dzieci w ramach programu Laboratoria Przyszłości miały okazję poznać budowę i obsługę maszyny do szycia. Prowadząca zajęcia zaprezentowała każdą część maszyny i wytłumaczyła, jak działa. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania. Następnie przystąpiła do demonstracji, jak używać maszyny do szycia. Dzieci mogły zobaczyć, jak szycie przebiega na żywo i jak wygląda efekt końcowy. Po demonstracji każde dziecko otrzymało swoją maszynę do szycia i miało okazję samodzielnie wypróbować jej działanie. Każde dziecko mogło skorzystać ze wskazówek, jak poprawnie korzystać z maszyny. Dzieci z czasem zaczęły czuć się coraz pewniej i szycie stawało się dla nich łatwiejsze. Na koniec spotkania dzieci miały okazję podzielić się swoimi wrażeniami z zajęć. Wszyscy byli zadowoleni z tego, co się nauczyli, i chętni by kontynuować naukę szycia na maszynie. Podsumowując, to było bardzo udane popołudnie, podczas którego dzieci nauczyły się podstaw obsługi maszyny do szycia i miały okazję do samodzielnego szycia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

M.Gawlik