Kolejne zajęcia w Szkolnym Klubie Gier Planszowych

planszowskicdW poniedziałek 20 lutego odbyły się kolejne zajęcia w Szkolnym Klubie Gier Planszowych! Spotkania zostały zdomi nowane przez klasy czwarte i przebiegają w coraz bardziej dynamicznej atmosferze: dzieci dopiero teraz po wielu spotkaniach zauważają możliwości, jakie oferuje ta rozrywka. Dzielimy się na zespoły i analizujemy coraz bardziej wymagające tytuły – chociaż trzeba przyznać, że do najbardziej ulubionych należą cały czas: gra karciana oparta na mechanice deckbuildera #Dominion o budowaniu własnego królestwa, wesoła gonitwa po planszy #kragmortha, niepozorna karcianka #munchkin Znów dwie godziny dosłownie uciekły nie wiadomo kiedy. Z powodzeniem przetestowaliśmy też świetlicowy egzemplarz #opowiadanki. Czekamy na następne spotkanie!