Walentynkowy Kiermasz Słodkości

kiermaszwalentynki

W dniu 14 lutego obchodzimy Walentynki – święto, podczas którego okazujemy sobie sympatię, serdeczność i miłość. Uczniowie SP2 postanowili z tej okazji umilić sobie dzień organizując Walentynkowy Kiermasz Słodkości.
Tego dnia mogli zakupić słodkie przysmaki z walentynkowymi „sercowymi" akcentami. Można było spróbować ciast, ciasteczek, galaretek i babeczek. Uczniowie nie zapomnieli też o specjalnej oprawie w postaci balonów w kształcie serc i girland, które mały przypominać o obchodzonym święcie.
Zgodnie z ideą Walentynek okazywania sobie życzliwości i sympatii dochód ze sprzedaży słodkich przysmaków zostanie przekazany na cele szkolne.
Dziękujemy rodzicom oraz uczniom za zaangażowanie w przygotowanie kiermaszu oraz pomoc w jego przeprowadzeniu, a także społeczności szkolnej za zainteresowanie.
M.Gawlik, J.Wajda, R.Klimek, D.Pikul, A.Krawczyk, K.Banaś