Szkolny Klub Gier Planszowych powitał Nowy Rok!

grynowyrokSpotkanie klubowe odbyło się już drugiego stycznia popołudniu i trwało dwie godziny. W tym czasie stali bywalcy, głównie z klas czwartych, wcielili się w małe gobliny ze znanej nam już gry Kragmortha i myszkowali po bibliotece starego Rigora Mortisa. Inna grupa, złożona z dziewcząt, poznała rodzinną grę Domek, w której urządza się wszystkie pomieszczenia począwszy od piwnic aż po dach wykorzystując do tego piękne kolorowe karty. Poza tym w ruch poszły imprezowe karcianki takie jak Munchkin oraz The Cut Rope. Popołudnie skończyło się zatem wesołymi akcentami w przerzucaniu się kartami w poszukiwaniu skarbów lub na karmieniu Omnoma.

S.Bator