III miejsce w XII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

odblaskowa3Z wielką przyjemnością przekazujemy oficjalne wyniki XII edycji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła. Zajęliśmy III miejsce w Małopolsce a szkół biorących udział w tym konkursie było aż 168. To jeden z najlepszych wyników w historii naszej szkoły. Ponadto utrzymaliśmy tytuł najlepszej szkoły w powiecie dąbrowskim oraz otrzymaliśmy dodatkową nagrodę za szatę graficzną sprawozdania. W ramach konkursu przeprowadzilismy wiele ciekawych i edukacyjnych akcji, które zostały zauważone przez organizatorów konkursu Udało nam się przypomnieć naszym uczniom, rodzicom i seniorom, jak ważne jest noszenie odblasków, kamizelek odblaskowych i bezpieczne poruszanie się po drodze, a przy okazji odnieść tak wielki sukces. Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród laureatom konkursu oraz występem Zespołu Golec uOrkiestra odbędzie się 25 stycznia 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

M. Gawlik, R. Klimek, M. Panek - Sojka