Wspólne kolędowanie z Seniorami i Osobami Niepełnosprawnymi

koledowaniewolonratiar

Piękna, stara tradycja wspólnego kolędowania już na dobre zagościła w Szkolnym Wolontariacie, PCK oraz Samorządzie Uczniowskim SP2. Rozbrzmiewając melodiami najbardziej znanych polskich kolęd i pastorałek przedstawiciele w/w organizacji pod opieką p. Anity Nowak, p. Justyny Wajdy oraz p. Kamila Banasia udali się do Hospicjum, Dziennego Domu Seniora „Senior +” oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.
Każde spotkanie było rozpoczęte życzeniami oraz wspólną kolędą.
Oprawa muzyczna to dzieło p. Kamila Banasia, a wokalna – uczennicy Magdaleny Sytoń oraz uczniów: Nikodema Kmiecia, Wiktora Urbańczyka.
Wszyscy śpiewali kolędy i pastorałki przy akompaniamencie akordeonu, był czas kulinarnej degustacji oraz przyjacielskich rozmów.
Można powiedzieć, że siedząc w gronie innych śpiewających czujemy radość ze spotkania, doznajemy wielu przyjemnych emocji. To wspólne śpiewanie dało wszystkim moc radości i uśmiechu. Dziękujemy za miłe przyjęcie.

J.Wajda, A.Nowak, K.Banaś