Kiermasz świąteczny

kiermaszswiateczny

W czwartek 8 grudnia w naszej szkole odbył się wspaniały Kiermasz Świąteczny, który został zorganizowany przez Radę Rodziców we współpracy z biblioteką, świetlicą szkolną, szkolnymi kołami „Gotuj z pasją”,„spotkanie z tradycją" oraz wolontariatem. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Rodzice bardzo się zaangażowali z czego ogromnie się cieszymy. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne słodkości wykonane przez dzieci, rodziców czy tez dziadków. Były także do nabycia bardzo ciekawe pozycje książkowe. Wszystko było takie piękne, że aż szkoda było sprzedawać.
Cały dochód zostanie przeznaczony na doposażenie pracowni gospodarstwa domowego oraz biblioteki.
Podziękowania kierujemy również do uczniów kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasz cel. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.
M.Gawlik, J.Wajda, D.Pikul, R.Klimek, T,Giza