Zajęcia kulinarne SKK “Gotuj z pasją”

donaty

Zajęcia kulinarne SKK “Gotuj z pasją” w pracowni gospodarstwa domowego.
Kolejne zajęcia SKK “Gotuj z pasją” odbyły się w nowej kuchni całkowice wyposażonej w sprzęt zakupiony w ramach programu “Laboratoria Przyszłości”. Uczennice klasy 4 a miały okazję wpróbowac nowy sprzęt gospodarstwa domowego wykonując donaty. Donaty, czyli amerykańskie pączki z dziurką. Różnią się one od klasycznych pączków kształtem i tym, że nie mają nadzienia.Wspólne pieczenie sprawiło dziewczynkom dużo radości, a wyposażenie szkoły w nowy sprzęt AGD uatrakcyjniło dotychczasowe zajęcia kulinarne. Poprzez kulinarną przygodę, uczniowie zdobędą nowe doświadczenia, odkryją nowe możliwości, ciekawe smaki i będą w sposób twórczy przygotowywać dla siebie potrawy. Donaty były pyszne!!!
M.Gawlik