Konkurs plastyczny pt. "Zdrowo Odblaskowo"

konkurszdrowoodblaskowo

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Zdrowo Odblaskowo", w którym uczniowie mogli pracować indywidualnie lub grupowo, został rozstrzygnięty! Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką bezpieczeństwa, poprzez stworzenie plakatów odblaskowych. Po długich naradach jury wybrało zwycięskie pracę:
I Miejsce - Sebastian Krawczyk kl. 6a (praca indywidualna)
I Miejsce - Martyna Mikos oraz Milena Kawa kl. 6b (praca grupowa)
II Miejsce - Nadia Bober oraz Hanna Ćwierz kl. 6a (praca grupowa)
III Miejsce - Adam Chmura, Kacper Rodak, Dawid Szpotan oraz Wiktor Urbańczyk kl. 6a (praca grupowa)
III Miejsce - Maja Górecka, Julia Kmieć, Zuzanna Kogut, Michalina Merchut, Kamila Minorczyk oraz Karolina Szkutnik kl. 6a (praca grupowa).
Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci nadal będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
K.Banaś, M.Gawlik