Wycieczka do Torunia

torun2022

W dniach 27 i 28 października uczniowie z klasy 7b pod opieką Pani Dyrektor Anny Fido udali się na wycieczkę do Torunia. Podczas wyjazdu mieli możliwość zwiedzania m.in. Starego Miasta, Ryneku Nowomiejskiego, kościóła św. Jakuba, Muzeum Mikołaja Kopernika, Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Pomnik Kopernika.
W drugim dniu pobytu odwiedzili Muzeum Piernika Toruńskiego, gdzie brali udział w warsztatach pieczenia pierników.
Toruń to cudowne miasto, na długo pozostanie nam w pamięci ten wspaniały wyjazd!
Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi SP w Nieczajnie Górnej p. Dariuszowi Węglowskiemu za zaproszenie do udziału w tej pięknej wycieczce!