Puchar Wójta Gminy Radgoszcz w piłce nożnej

zawodylasy2

W miniony piątek uczniowie naszej szkoly z klas II bardzo udanie rywalizowali ze swoimi rówieśnikami o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz w piłce nożnej. W pierwszym meczu pokonali gospodarzy turnieju SP Radgoszcz 11:0, w drugim meczu SP Luszowice11:2, a w trzecim SP Zarzecze 8:3, zwyciężając w całych zawodach. Tytuł króla strzelców zdobył Iwo Piotrowicz (IiB), MVP całego turnieju Szymon Sznajder (IIA),najlepszym zawodnikiem w naszym zespole został Nikodem Bober (II A).
Skład drużyny: Szymon Sznajder, Nikodem Bober, Jakub Biedroński, Antoni Pikul, Maksymilian Kucharczyk, Ksawery Urbaszewski, Iwo Piotrowicz, Szymon Toczek. GRATULUJEMY
Serdeczne podziękowania dla p.Michała Bober za pomoc w transporcie uczniów na zawody.