Przedstawienie Niezapominajka w wykonaniu Rodziców klasy 1E

23 czerwca br. uczniowie szkoły uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym pt. "Niezapominajka" w wykonaniu Rodziców uczniów klasy 1E.

Dziękujemy Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i pokazali jak ważna jest miłość - ta do drugiego człowieka.

Główną rolę Niezapominajki zagrała p. Agata Kwapniewska, Lilii- p. Sylwia Kot, Pustelnika- p. Krzysztof Cygan,

Narratorzy: p.Magdalena Surowiec, p. Aneta Łoboda, p. Elżbieta Breńska, p. Anna Runo, p. Katarzyna Soja,
p. Elżbieta Odo-Cygan, p. Magdaleno Frasik-Bobro, p. Liliana Kośmicka, p. Renata Chrościńska. Scenariusz przygotowała wychowawczyni klasy 1E p. Justyna Wójtowicz.

J.Wójtowicz