Muzyczne pożegnanie klas VI - "Bo jak nie my to kto?!

Tak jak co roku, uczniowie klas szóstych urządzili swoją pożegnalną dyskotekę, która jest ostatnią okazją do wspólnej zabawy ze swoimi najstarszymi kolegami z klas V pod opieką wicedyrektor M. Wódki, p. M. Gawlik, p. D. Dydy, p. Sł. Batora.  Dyskoteka odbyła się 22 czerwca na holu szkoły. Uczniowie  świetnie bawili się w rytmie muzyki puszczanej przez zaproszonych wodzirejów i mogli skosztować przygotowanego przez rodziców poczęstunku. Po kilku tańcach odbyły się pierwsze konkursy. Zabawa super, co widać na załączonych fotkach.

To był bardzo udany, rozśpiewany i roztańczony wieczór.  Dyskoteka  uroczyście rozpoczęta przez p. dyrektor Annę Fido była symbolicznym  momentem pożegnania się ze szkołą podstawową i wkroczenia w mury gimnazjum. Wszystkim dopisywał dobry humor, a jednak na zakończenie  pojawiły się łzy ...

Wychowawcy klas serdecznie dziękują wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację imprezy a szóstoklasistom życzą równie udanej zabawy w gronie przyszłych gimnazjalistów.

M.Gawlik