Świetliki pożegnały rok szkolny 2015/2016

17 czerwca br. odbyło się uroczyste podsumowanie  działalności świetlicy szkolnej w roku szkolnym  2015/2016. W części artystycznej zaprezentował się świetlicowy teatrzyk „Jupiter”, który przedstawił  bajkę  pt. „Calineczka”. Wystąpili następujący uczniowie: Calineczka- Daria Stefańczyk  kl. Ia, Kobieta- Julia Biernacik kl. II d, Wróżka –Julia Piasecka  kl. II d, Żaba – Karolina Janowiec kl. I c, Biedronka- Sara Grzeszczyk kl. I b, Motyl- Oliwia Dorosz kl. Id, Jaskółka – Olga Ciecińska kl. II d, Mysz- Oliwia Biedrońska kl. III a, Kret – Stanisław Kośmicki kl. I e, Żuk – Filip Dąbroś kl. I e, Elf – Łukasz Pasternak kl. Id, Narrator- Wiktoria Pieprz kl. I c.  Występ nagrodzony został gromkimi brawami. Mali aktorzy doskonale odegrali swoje role.

W drugiej części akademii zostały wręczone przez p. dyr.  Annę Fido nagrody książkowe i dyplomy dla najbardziej aktywnych świetlików.

Nagrody książkowe otrzymali: Kamila Jedynak , Gabriela Basta, Oliwia Biedrońska, Aleksandra Lamch, Marlena Woźniczka, Kinga Zachara, Szymon Bieś, Mikołaj Talanda, Wojciech Jopek. Wszyscy uczniowie z klasy IIIa.

Dyplomy otrzymali:Sara Grzeszczyk kl. I b, Ignacy Motyka kl. I c, Stanisław Kośmicki kl. I e, Łukasz Pasternak kl. I d, Oliwia Dorosz kl. I d, Daria Stefańczyk kl. I a, Julia Biernacik kl. II d, Julia Piasecka kl. II d, Gabriela Ciąbor kl. II d, Sandra Kułaga kl. II d, Olga Ciecińska kl. II d Magdalena Łucek kl. II c, Węc Zuzanna kl. II b, Martyna Bogacz kl. II b, Zuzanna Mosio  kl. II b, Weronika Włodarczyk kl. II b, Ewa Wójcik kl. II a ,Kalina Łoś kl. II e, Daria Wójcik kl. II e, Wiktoria Kopeć kl. II e

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor serdecznie podziękowała nauczycielkom świetlicy za całoroczną owocną i efektywną  pracę z dziećmi  , oraz za promowanie  świetlicy  i szkoły   nie tylko w w środowisku lokalnym  , ale  także  ogólnopolskim.

T.Giza, M.Gawlik,J.Miś